Informace o dopravě a platbě

Doprava
 
Knihy a jiné výrobky jsou odesílány zákazníkům prostřednictvím České pošty. V případě, že nechcete platit za zboží převodem na účet, je možné zaplatit formou dobírky, kdy je objednané zboží odesláno předem a zákazník za něj zaplatí až při převzetí balíku na pobočce České pošty. Tato dobírková služba je však zpoplatněna dle poštovního ceníku, což je v současné době 30,-Kč. Ceny poštovného se snažím udržet na co nejnižší hranici a rozhodně nepatřím k těm prodávající, kteří se na poštovném obohacují na úkor zákazníka. Na druhou stranu, platba poštovného se nedá nijak obejít – cena poštovného a balného, dle tarifu České pošty vychází na 69,- Kč.
 
Zboží odesíláme dvakrát až třikrát do týdne, v závislosti na počtu objednávek. V předvánočním a zejména v lastminute předvánočním čase je to i dvakrát denně 🙂
 
V případě, že si zákazník bude přát odeslat zboží jinak, než-li výše uvedeným způsobem, ráda vyhovím. V takovém případě se výše poštovného stanoví dle ceníku dané kurýrní služby.
 
Pokud si přejete zaslat zboží do zahraničí, nejprve mne prosím kontaktujte na níže uvedené e-mailové adrese. V případě zaslání zboží do ciziny je nutné počítat s manipulačním poplatkem 5 EUR (bankovní poplatek za zahraniční platbu atd.) a s cenou poštovného dle ceníku dané kurýrní služby, případně České pošty.
 
Zboží je možno vyzvednout i osobně, avšak pouze po předchozí dohodě, nejlépe na e-mailové adrese J2275@seznam.cz. V případě osobního odběru zboží je však nutné uhradit jeho cenu předem, převodem na účet, a to z důvodů EET. 
 
Platba
 
Platbu za zboží je možné provést dvěma způsoby. 
 
Jedním ze způsobů je již výše zmíněná doprava na dobírku, kde kupující platí až při převzetí zboží. Dále je tu možnost zaplatit bankovním převodem, kdy je zboží odesláno zákazníkovi až po připsání platby na bankovní účet. 
 
Ke každé zásilce přikládáme vytištěnou fakturu, případně ji odesíláme elektronicky na e-mail zákazníka. V případě dotazů, či nejasností ohledně platby a dopravy, prosím kontaktujte mě na e-mailové adrese J2275@seznam.cz